. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد
در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی های

قرآن سی پاره با جلد گالینگور

شناسه محصول: 30
شناسه محصول: 30
1. لطفا جلد مورد نظر خود را انتخاب کنید:
2. لطفا خط مورد نظر خود را انتخاب کنید:
3. لطفا جعبه مورد نظر خود را انتخاب کنید:
وقف نامه داشته باشد:
بله وقف نامه داشته باشد خیر وقف نامه لازم نیست
4. لطفا وقف نامه مورد نظر را انتخاب کنید:
5. اسم مرحوم یا کسی که باید در وقف نامه باشد:
6. ارسال وقف نامه آماده شده برای شما:
شماره تلگرام را وارد نمایید:
لطقا شماره واتساپ را وارد نمایید:
لطفا آدرس ایمیل تان را وارد نمایید:
لطفا نام پیام رسان و شماره تماس تان را وارد نمایید:
فروشنده: فروشگاه قرآن و کتاب های ادعیه
515,000
470,000 تومان 45,000 تومان تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

مشاهده نمونه وقف نامه ها   مشاهده نمونه جلدها مشاهده نمونه خط ها مشاهده نمونه جعبه ها جزوات حاضر که شامل سی مجلد قرآن کریم است و هرکدام یک جزء از سی جزء قرآن را دربر میگیرد. این قرآن سی جزیی یا قرآن سی پاره را شما می توانید در این فروشگاه سفارش ...

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
قرآن سی پاره با جلد گالینگور
نقد و بررسی

مشاهده نمونه وقف نامه ها

 

مشاهده نمونه جلدها

مشاهده نمونه خط ها

مشاهده نمونه جعبه ها

جزوات حاضر که شامل سی مجلد قرآن کریم است و هرکدام یک جزء از سی جزء قرآن را دربر میگیرد. این قرآن سی جزیی یا قرآن سی پاره را شما می توانید در این فروشگاه سفارش داده و خط، جلد و جعبه آن را به دلخواه انتخاب نمایید همچنین میتوانید انتخاب کنید که در ابتدای هر جزوه یک وقف نامه شامل اسم و عکس و سایر مطالب متوفی که قرآن از جانب وی اهداء می گردد باشد. کار شما به صورت کاملا سفارشی و از ابتدا صحافی شده و خدمت تان ارسال خواهد شد. همچنین همه برگه های قرآن و وقف نامه داخل سلفون است و با بهترین کیفیت صحافی می شود. ویژگی اصلی قرآن های ما این است که وقف نامه(عکس و اسم مرحوم که به صورت رنگی در یک صفحه با کیفیت خوب چاپ شده و در ابتدای هر جلد قرار میگیرد) همزمان با برگه های قرآن صحافی می شود و اینطور نیست که بشه بعدا وقف نامه را خارج کرد و یا جابجا نمود. این کار هم کاملا به صورت سفارشی و اختصاصی انجام می شود. برای سفارش این قرآن همراه با وقف نامه گزینه های زیر را انتخاب کنید واگر عکس میخواهید داشته باشد آن را بارگزاری کنید تا ما طرح وقف نامه را آماده کرده و قبل از چاپ خدمت شما جهت مشاهده ارسال کنیم تا اگر نیاز به ویرایش داشت انجام بدهیم و بعد از تایید شما وقف نامه را چاپ کرده و باقرآن ها صحافی کنیم و سپس خدمت تان ارسال گردد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

 قرآن کتاب راهنمای ما انسان ها است(نه فقط ما مسلمان ها) که در بیش از هزار سال قبل از جانب خداوند یکتا توسط پیامبر گرامی مان حضرت محمد(صلی الله علیه و آله و سلّم) برای بشریت فرستاده شده است این کتاب شریف را خداوند تضمین کرده است که هرگز تغییر نکرده و تا همیشه به همین شکل بوده و خواهد بود. قرآن کریم شامل حقایق علمی ای است که برخی از آن ها برای ما روشن شده است و قسمت اغظمی از آن ها را بشر هنوز کشف نکرده است و به مرور به آن ها پی خواهد برد.

این کتاب آسمانی و مقدس شامل سی بخش تقریبا هم اندازه و مجزا است که هر بخش یک جزء نامیده می شود. و همچنین هر جزء خود شامل یک یا چند قسمت مشخص دیگر است که اغلب با"بسم الله الرحمن الرحیم" شروع می شود این قسمت هارا یک سوره از قرآن می نامند.

خواندن قرآن توسط پیامبر و بزرگان اسلام بسیار توصیه شده است. و برای خواندن هر سوره از قرآن ثواب و برکت های زیادی را برشمرده اند چراکه این کتاب حقیقتا تنها راهنمای بی عیب و نقص برای همه بشریت به ویژه ما مسلمان ها است به ویژه ذکر شده است که جهت شادی ارواح درگذشتگان تان قرآن بخوانید و یا از جانب آن ها قرآن اهدا کنید تا خواندن قرآن گسترش یابد لذا ما باید در هر لحظه که فرصت پیدا میکنیم برای آرامش خود مان قرآن بخوانیم چرا که قرآن سخن خدای یکتا و خالق ماست و تنها او میداند که چه چیزی برای تعالی روحی و روانی ما مناسب است و آن هارا در قرآن ذکر نموده اس.


محصولات مشابه خریداری شده

اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
قرآن کریم
دعا و مناجات
کتاب های عمومی
لوازم مذهبی