. این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد
در حال بارگزاری ...
افزودن به علاقه مندی های

زندگانی چهارده معصوم علیهم السّلام

شناسه محصول: 22002
شناسه محصول: 22002
فروشنده: فروشگاه قرآن و کتاب های ادعیه
100,000
65,000 تومان %35 تخفیف
تعداد
امتیاز محصول
مشخصات فنی بیشتر
نقد و بررسی اجمالی
بیشتر

ویژگی کتاب های بیوگرافی و زندگی نامه نویسی این است که علاوه بر آشنا شدن با تاریخ و سیر زندگی افراد مارا با طرز تفکر، عقاید، منش، شیوه زندگی و عبادات افراد آشنا میکند. خب اگر کتاب شرح زندگی بزرگانی چون امامان و پیامبر بزرگ اسلام و فرزندشان حضرت فاطمه ...

محصولات مرتبط

  • نقد و بررسی
  • مشخصات
  • نظرات کاربران
نقد و بررسی اجمالی
زندگانی چهارده معصوم علیهم السّلام
نقد و بررسی

ویژگی کتاب های بیوگرافی و زندگی نامه نویسی این است که علاوه بر آشنا شدن با تاریخ و سیر زندگی افراد مارا با طرز تفکر، عقاید، منش، شیوه زندگی و عبادات افراد آشنا میکند. خب اگر کتاب شرح زندگی بزرگانی چون امامان و پیامبر بزرگ اسلام و فرزندشان حضرت فاطمه سلام الله علیها باشد باشد علاوه بر آشنایی ما با این بزرگان باعث صدق عمل و کردار ما شده و زندگی واقعی را به ما نشان خواهد داد.

ادامه مطلب
نقد و بررسی تخصصی

کتاب حاضر زندگانی چهارده معصوم علیهم السّلام را به تفکیک و از ابتدا که بزرگترین و آخرین پیامبر خداوند یکتا حضرت محمد صل الله علیه و آله و سلم اولین معصوم است شروع می شود و بعد به معرفی مرد بزرگ عالم بشریت کسی که جرد جرداق مسیحی در دوره اخیر شیفته و دلباخته وی شد یعنی حضرت علی ابن ابی طالب علیه السلام به عنوان دومین معصوم می پردازد. سپس به معرفی تنها زن معصوم و فرزند پیامبر بزرگ اسلام و مادر یازده امام و یازده معصوم دیگریعنی حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها می پردازد و بعد از معرفی ائمه دیگر به آخرین معصوم و امام که همنام آخرین پیامبراست و در حال حضر زنده بوده و در جامعه زندگی میکند می پردازد.
خواندن این کتاب مارا با بخشی از شیوه زندگی چهارده معصوم علیهم السلام آشنا می کند که برای ما مسلمانان که در جامعه حاضر زندگی میکنیم واقعا لازم به نظر می رسد.


اطلاع به من در زمان : موجود شدن
0 سبد
بیشتر
دسته ها
جستجو
پروفایل
تماس
دسته بندی ها
قرآن کریم
دعا و مناجات
کتاب های عمومی
لوازم مذهبی