جستجو
فیلترها
بسته
خبرخوان

محصولات جدید

قرآن پرس شده برگ برگ رقعی

قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد 306برگ است. این قرآن با خط عثمان طه بوده که روی کاغد تحریر چاپ شده است و هم باترجمه موجود است و هم بدون ترجمه که میتوانید به دلخواه انتخاب کنید. ابعاد برگه ها اندازه A5 است. دارای جعبه رومیزی بوده و از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است امکان داشتن نوشته روی جعبه هست.
از 465,000 تومان

قرآن پرس شده تک برگ با جعبه رومیزی

قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد 306برگ است. این قرآن با خط عثمان طه بوده که به صورت رنگی روی گلاسه چاپ شده است. ابعاد برگه ها اندازه A4 است. دارای دو جعبه دیواری و رومیزی به انتخاب مشتری از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است . قرآن حاضر از نوع با جعبه رومیزی و قابل حمل آن است که دارای درب بوده و درمواقعی که استفاده نمی شود میتوان درب آن را جهت محفوظ ماندن قرآن از گردغبار و اسیب دیدن بست. همچنین این جبه در دو طرفش دسته دارد که جابجایی آن را آسان تر میکند و امکان داشتن نوشته روی جعبه یا روی برگه ها طبق نمونه هست که برای داشتن هرکدام در پایین این متن و بالای عدد قیمت باید انتخاب گردد.
785,000 تومان

قران پرس شده ورقه ای(تک برگ پرس شده)

قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد 306برگ است. این قرآن با خط عثمان طه بوده که به صورت رنگی روی گلاسه چاپ شده است. ابعاد برگه ها اندازه A4 است. دارای دو جعبه دیواری و رومیزی به انتخاب مشتری از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است امکان داشتن نوشته روی جعبه یا روی برگه ها طبق نمونه هست
از 785,000 تومان