جستجو
فیلترها
بسته

قرآن پرس شده برگ برگ رقعی

لطفا مدل قرآن را انتخاب کنید(فقط نوع جعبه فرق دارد)
 • قرآن پرس شده رقعی بدون ترجمه(مناسب برای حفظ)
 • قرآن پرس شده رقعی با ترجمه
 • تصویر از قرآن پرس شده رقعی بدون ترجمه(مناسب برای حفظ)
  قرآن پرس شده رقعی بدون ترجمه(مناسب برای حفظ)
  قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد حدود 310برگ است برگه های قرآن از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است. قرآن پیش رو بدون ترجمه و ابعاد رقعی بوده و برای حفظ کردن هم مناسب است. ابعاد برگه ها اندازه A5 است. دارای جعبه رومیزی از جنس خوب است. امکان داشتن نوشته روی جعبه هست که برای داشتن نوشته در روی جعبه در پایین این متن و بالای عدد قیمت باید انتخاب شده و متن دلخواه وارد گردد.
  *
  465,000 تومان
 • تصویر از قرآن پرس شده رقعی با ترجمه
  قرآن پرس شده رقعی با ترجمه
  قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد حدود 310برگ است. قرآن پیش رو با خط عثمان طه و با ترجمه استاد انصاریان است. ابعاد برگه ها اندازه A5 است. دارای جعبه رومیزی از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است . امکان داشتن نوشته روی جعبه هست که برای داشتن نوشته در روی جعبه در پایین این متن و بالای عدد قیمت باید انتخاب شده و متن دلخواه وارد گردد.
  465,000 تومان
قرآن تک برگ پرس شده، قرآن ورقه ای است که شامل یک قران کامل در تعداد 306برگ است. این قرآن با خط عثمان طه بوده که روی کاغد تحریر چاپ شده است و هم باترجمه موجود است و هم بدون ترجمه که میتوانید به دلخواه انتخاب کنید. ابعاد برگه ها اندازه A5 است. دارای جعبه رومیزی بوده و از جنس خوب و با ضخامت طلق پرس 150میکرون است امکان داشتن نوشته روی جعبه هست.
نقد و بررسی خود را بنویسید
 • فقط کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نقد و بررسی ها را بنویسند.
*
*
بد
عالی